Respublikinė konferencija „Senamiesčio STEAM-ukai kviečia draugus”

0

Kovo 30 d. 4 a ir 4 c klasių komandos bei jų mokytojos Asta Pivoriūnienė ir Gražina Pirmaitienė dalyvavo 4 – 8 klasių Respublikinėje konferencijoje „Senamiesčio STEAM-ukai kviečia draugus”. Lietuvos miestai buvo pristatomi keturiomis kalbomis: lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis. 
4 a klasės komanda visiems priminė Vilniaus įkūrimo legendą, virtualiai pakeliavo po senamiestį, stabteldami prie svarbių miesto pastatų. Plaukdami Nerimi ir Vilnele grožėjosi tiltais, juos skaičiavo ir apie kiekvieną pasakojo įdomias istorijas. 4 c klasės mokiniai iš paukščio skrydžio parodė sostinės gražiausias vietas, aukščiausius, svarbiausius ir naujausius pastatus. 

Kelionė baigėsi Maironio progimnazijos kieme. Ketvirtokai pristatė mokyklos istoriją, tradicijas, šventes, pamokė kaip pasidaryti dviratį. Visus sužavėjo mūsų mokinių sukonstruoti erdviniai Vilniaus miesto pastatai. 
Konferencijos pabaigoje ketvirtokai dar kartą pakvietė dalyvius atvykti į Maironio progimnaziją ir kartu smagiai pasivaikščioti po Vilnių.