Vilniaus Maironio progimnazijos bendradarbiavimas su kitomis mokyklomis.

0

Kovo 9 d. mūsų progimnazijos Gabių mokinių klubo vadovė Laima Jakniūnienė ir 5 klubą lankantys mokiniai svečiavosi Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijoje, į kurią buvo pakviesti dalyvauti Fab Lab kūrybinėse dirbtuvėse „Šviečiantys drugeliai“. Kartu su „Vyturio“ pradinės mokyklos ir „Sietuvos“ progimnazijos mokiniais, mūsų gabieji trečiokai ir ketvirtokai margino bei klijavo iš plokštės lazeriu išpjautus drugelius. Diodo lempute apšvietė pievą, kurioje margasparniai ir nutūpė.
Kitoje veikloje mokiniai gamino šviečiančias atvirutes, klijuodami lipnią vario juostelę ir taip sudarydami uždarą energijos grandinę. Kūrybinis darbas, kruopštumas, atsidavimas, bendradarbiavimas su kitomis mokyklomis ir jų patirtimi lėmė puikius rezultatus bei gražius darbelius. Mokiniai su džiaugsmu įsitraukė į dirbtuvėje vykusią veiklą, noriai ją atliko, mėgavosi savo darbo procesu ir džiaugėsi galutiniu rezultatu.
Atsisveikindami pažadėjome ir toliau bendradarbiauti su „Sietuvos“ progimnazija ir galbūt kitą kartą svečių sulauksime Vilniaus Maironio progimnazijos laboratorijoje.