Šventinė nuotaika progimnazijoje

0

Progimnazijoje jau juntama artėjančių švenčių nuotaika. O ją šiais metais padėjo sukurti sniegenos. Gražuoles sniegenas padarė trečių, ketvirtų, penktų ir šeštų klasių mokiniai. Daugybė paukštelių pasklido po mokyklos erdves: vieni nutūpė eglutes, kiti įsitaisė ant šakų… Tarsi mažos rožytės pražydo baltoje žiemoje.

Progimnazijoje puikuojasi ir kelios eglutės. Kiekviena savita ir nepakartojama. Pirmoji pasitinka prie mokyklos durų. Antroji iš baltų, simetriškai iškarpytų snaigių, spindinčių ledo kristalų puikuojasi pirmame aukšte… Už šios eglutės idėją dėkingi technologijų mokytojoms Ingai Leskauskienei ir Jolitai Jurevičiūtei. Džiugu, kad septintų klasių mokiniai pasistengė puošdami pirmo ir antro aukšto eglutes. Ypatingai daug džiaugsmo teikia pradinių klasių aukšte stovinti žaliaskarė. Čia mokinukai subėga pasidžiaugti  savo darbeliais. Eglutę pradinukai papuošė sniegenomis ir kankorėžiais. Dekoracijas gamino patys mokiniai, įkvėpti ir pamokyti klasės mokytojų.

Kiekvienas progimnazijos kampelis puošiasi ir laukia ateinančio stebuklo. Džiugu, kad prie aplinkos grožio kūrimo prisideda bendruomenės nariai: mokytojai, mokiniai, tėvai.