„STEAM-ukai mene“

0

Gegužės 20 d. progimnazijos mokytojos Asta P., Gražina P., Jurgita T., Kristina S. ir pavaduotoja Danutė B. organizavo nuotolinę respublikinę pradinių klasių mokinių konferenciją „STEAM-ukai mene“.

Konferenciją sveikinimo žodžiu atidarė ir produktyvaus darbo palinkėjo progimnazijos direktorė Lina Bairašauskienė. Pradinių klasių mokinės Rūta ir Ieva konferencijos dalyviams skyrė muzikinę dovaną. Gausus moksleivių iš visos Lietuvos būrys skaitė įdomius ir informatyvius pranešimus. Temos stebino išradingumu ir įvairove, daug sužinojome apie sraigių, drugelių, varliagyvių gyvenimą, klausėmės vandens muzikos, grožėjomės pieno šokiu. Renginio dalyviai stebėjo, kaip molis ir šiaudai paklūsta darbščioms mokinių rankoms, o po ilgo ir kruopštaus darbo gimsta neįtikėtini meno kūriniai.

STEAM ugdymas skatina kūrybiškumą, stiprina bendradarbiavimo, bendravimo įgūdžius bei kritinį mąstymą. Šie gebėjimai atveria galimybes siekti savo tikslų, mokytis iš kitų, nepasimesti sudėtingose situacijose, mokytis lyderystės ir iniciatyvos. Konferencijos tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius dalintis STEAM metodų panaudojimo ugdymo procese gerąja patirtimi įgyvendintas ir viršijo lūkesčius. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, kad pasidalino žiniomis ir patirtimi, idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais taikant STEAM ugdymą mokykloje. Linkime sėkmės, energijos ir neišsenkančio idėjų banko ateities projektuose!