SKELBIAME INICIATYVOS DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS REZULTATUS

0

Vilniaus Maironio progimnazija įsitraukė į „EDU Vilnius“ ir „Transparency International“ Lietuvos skyriaus įgyvendinamą Dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvą!

Pagrindinis iniciatyvos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenę aktyviau dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose ir gerinti mokinių supratimą apie biudžeto sudarymo procesą.

Lapkričio 28-29 d. buvo pristatytos 3 dalyvaujamojo biudžeto idėjos bendruomenei.  Lapkričio 30 d. kiekvienas mokyklos bendruomenės narys galėjo išsirinkti labiausiai patikusią idėją ir už ją balsuoti.

Gruodžio 1 d. vyko baigiamasis renginys. Progimnazijos direktorė džiaugėsi, kad iniciatyva subūrė ir paskatino bendradarbiauti visą progimnazijos bendruomenę. Renginio viešnios, „Transperancy International“ Lietuvos skyriaus atstovės, apibendrino iniciatyvos veiklas ir paskelbė daugiausiai balsų surinkusią idėją. Dvi idėjos buvo ypatingai patrauklios. Tik menka balsų persvara, surinkusi 228 balsus,  laimėjo pirmoji idėja „Sporto inventorius“.

Progimnazijos bendruomenės balsai pasiskirstė taip:

idėja Nr. 1 „Sporto inventorius“ – 228 balsai,

idėja Nr. 2 „Nauji suolai technologijų kabinete“ – 39 balsai,

idėja Nr. 3 „Lauko poilsio erdvė“ – 224 balsai.

Artimiausiu metu, laimėjusi idėja bus įgyvendinta ir visi progimnazijos mokiniai galės naudotis nauju sporto inventoriumi!