Pramoginių šokių kolektyvo ,,Svaja“ baigiamasis koncertas

0

Vasaros pirmąjį vakarą progimnazijos pramoginių šokių kolektyvas ,,Svaja” pakvietė į visų mokslo metų darbą vainikuojantį koncertą. Šokėjai šventėje pristatė net 22 šokius. Žiūrovus užvaldė uždegantys Lotynų Amerikos šokiai: čia čia čia, džaivas, salsa… Lengvai atpalaidavo lėtas valsas iš standartinių šokių grupės. O jau mažųjų grupės šokiai ,,Varlytės”, ,,Ančiukai”, ,,Čupa – Čups”, ,,Žvirbliai” nepaliko abejingų – šypsenos švietė visų veiduose. Koncertą užbaigė viso kolektyvo bendras disko šokis ,,Cola“. Aidint paskutinio šokio muzikai kiekvieno šokėjo akyse galėjai perskaityti: ,,Aš šoku – nes esu laimingas. Aš šoku – nes esu laisvas”.

Pusantros valandos su nepakartojamu ,,Svajos” kolektyvu ir jo vadove Violeta Žukiene prabėgo kaip viena akimirka. Visatoje viskas ritminga. Viskas šoka. Ir salėje ne tik šokėjai šoko, bet ir tuo pačiu ritmu judėjo žiūrovai: progimnazijos direktorė Lina Bairašauskienė, mokytojos, mokinių tėveliai, močiutės, seneliai… O jau aplodismentų, šypsenų tikrai netrūko!

Dėkojame pramoginių šokių kolektyvui ,,Svaja” už padovanotas džiaugsmo akimirkas ir jų vadovei Violetai už vaikams įskiepytą meilę šokiui.