Pirmokų šimtadienis

0

Vasario 9 d. Maironio progimnazijos pirmokai šventė Šimtadienį. Smagias veiklas, džiaugsmo akimirkas sukūrė animatoriai Kakė Makė ir Sonikas. Pirmokėliai įrodė, kad 100-ą dienų kantriai mokėsi su savo mokytojomis, vienas iš kito ir atkakliai kaupė žinias.  Vaikai atskubėjo Kakei Makei į pagalbą, kai ji nemokėjo suskaičiuoti, kai nesisekė išspręsti galvosūkį, kodėl knygelėje paveikslėliai nenusispalvina… Pasirodo, reikia sušnabždėti burtažodį. Ir ne bet kokį, o ,,Abra Kadabra“.

Renginį dar labiau nuspalvino pasirodžiusios Mamaisa ir Nanaisa. Kiek buvo džiaugsmo ir pačiai Kakei Makei, juk tai jos svajonių herojai! O jūs turbūt net neįsivaizduojate, kas šventėje tapo Mamaisa ir Nanaisa? Neatspėsit… Ogi mokyklos direktorė Lina ir direktorės pavaduotoja Danutė.

Salėje prasidėjo tikras šėlsmas, šokiai, triukai… Aidėjo juokas, spindėjo akys… Ir taip pusantros valandos! Šimtadienį vainikavo trykštantys fontanai bei pyragaičiai ir prisiminimas ant pirmokėlių rankų – Kakės Makės ir Soniko padarytos tatuiruotės.