Muzikinė pasaka “Spragtukas”

0

Gruodžio 21 d. progimnazijos Teatro būrelis, vadovaujamas Janinos Mažeikienės, pakvietė 1 – 4 klasių mokinius į muzikinę pasaką “Spragtukas”. Scenoje atgimė pagal A. Hofmano pasaką “Spragtukas ir pelių karalius” sukurta šviesi, ryškiomis fantazijos spalvomis žaižaruojanti istorija. Jaunieji aktoriai įtaigiai atskleidė šios pasakos svarbiausią dėsnį – grožį. Grožio vaizdus  dar labiau paryškino  pramoginių šokių kolektyvo “Svaja” šokėjai, jaunučių choro ir vokalinės – instrumentinės grupės dalyviai.

Už grožį ir pasaką reikia kovoti. Puikiai tai atskleidė užburtas princas Spragtukas, jo kova su pelių karaliumi, švelnioji ir mandagioji Marija, kuri gerumu, meile ir atsidavimu išsklaidė kerus, ir padėjo Spragtukui nugalėti priešą.

Subtilus tikrovės ir išmonės derinys, meistriška nuotaikų kaita padėjo žiūrovams nukeliauti į Stebuklų šalį, kur daug grožio, meilės, aukojimosi… Kalėdinė dvasia palietė kiekvieną.

Dėkojame teatro būreliui ir jo vadovei Janinai Mažeikienei, jaunučių choro ir vokalinės – instrumentinės grupės artistams bei jų vadovei Jurgitai Turlienei, pramoginių šokių kolektyvui “Svaja” ir jų vadovei Violetai Žukienei, scenos dekoratoriams – dailės būreliui “Dailės raiška” ir jo vadovei Kristinai Savičiūtei už padovanotą Kalėdinę pasaką.