Mokytojų dienos šventė

0

Spalio 5 – oji – Tarptautinė mokytojų diena. Spalvinga ir ryški ji buvo mūsų progimnazijoje. Subtiliai dekoruota fojė ir skambanti gyva muzika iš pat ankstaus ryto pasveikino mokytojus. Mokinių tarybos ir aštuntokų dovanos – iniciatyva ,,Sveikinimas mokytojui”, gėlės, šokoladas – pradžiugino kiekvieną mokytoją. Įspūdingas muzikinis mokinių sveikinimas mokyklos vidiniame kiemelyje apdovanojo šypsenomis, gera nuotaika.

Po pamokų mokytojai išskubėjo į kelionę po Nemuno kilpų regioninį parką, kur gėrėjosi įspūdingais vaizdais ir diskutavo, kokia vertinimo kriterijų aiškumo bei savalaikio ir tinkamo grįžtamojo ryšio svarba šiandieniniame ugdymo procese.

Ruduo – toks metas, kai vieną akimirką šviečia saulė, o kitą šėlsta vėjas, lietus. Netgi rudens išdaigos nesustabdė mokytojų sėkmingai užkopti į Birštono apžvalgos bokštą. Nuo 45 m aukštyje esančios aikštelės atsivėrė įspūdingas vaizdas į lėtai srūvantį Nemuną, žaliuojančius pušynus, su rudenėjančių spalvų potėpiais, Birštono miestą… Smagu buvo kartu visiems keliauti Škėvonių gūbrio pažintiniu taku, diskutuoti profesiniais klausimais. Ant Škėvonių atodangos atsivėrusi nuostabaus grožio Nemuno panorama atėmė žadą. Šioje vietoje mokytojai įsiamžino. Nuotrauka primins prasmingai praleistą laiką kartu.

Dėkojame už šventės organizavimą mokykloje aštuntų klasių mokiniams ir jų auklėtojoms, Mokinių tarybai: už iniciatyvą ,,Sveikinimas mokytojui”, už gėles ir šokoladus, gyvą muziką fojė, technologijų mokytojoms – už stilingas dekoracijas progimnazijos fojė, už muzikinį sveikinimą vidiniame kiemelyje antrų – šeštų klasių mokiniams. Už kvalifikacijos tobulinimo programą „Vertinimo kriterijų aiškumo bei savalaikio ir tinkamo grįžtamojo ryšio svarba” – už galimybę profesiškai tobulėti dėkojame direktorei Linai Bairašauskienei..Ačiū visiems, kurie spalio 5-ąją mokytojų veiduose paliko šypseną, spindinčias akis.