Mokymai ir poilsis Druskininkuose

0

Birželio 28 – 29 dienomis Vilniaus Maironio progimnazijos mokytojai vyko į Druskininkus. Kelionė buvo skirta ir tobulėjimui, ir poilsiui.

Norėdami ugdyti kitą, pirmiausia turime ugdyti save. Mokytojai dalyvavo dviejų dienų Mokyklų tobulinimo centro mokymuose apie grįžtamąjį ryšį. Sėkmingai išbandė ne vieną metodą ir dar kartą įsitikino, kad konstruktyvų grįžtamąjį ryšį gaunantys mokiniai mokosi dvigubai sparčiau ir sėkmingiau. Parengė grįžtamojo ryšio teikimo metodų banką.

Prasminga mokslo metų pabaigoje skirti laiką poilsiui, o Druskininkai tam puiki vieta. Taigi laisvu laiku vaikštinėdami miesto parkuose, šalia Nemuno ir Ratnyčėlės, mokytojai daug laiko praleido gryname ore, mėgavosi saulės voniomis, grožėjosi žiedų gausybe… Skyrė laiką ir aktyviam poilsiui: maudynėms “Grand SPA Lietuva” komplekso vandens parke, Vijūnėlės parko ežere, mankštai gryname ore. Po aktyvaus poilsio apsilankė komplekso biuvetėje ir atsigaivino mineraliniu vandeniu. Atrodo, lyg laikas sustojo, o kūnas ir siela prisipildė gyvybinės energijos.

O svarbiausia šioje kelionėje, kad nemažai laiko mokytojai galėjo mėgautis vienas kito draugija. Pasidalinimas gražiausiomis metų akimirkomis, svajonėmis, netgi naujų idėjų atradimas ir gera nuotaika lydėjo visą kelionę. Bičiuliai (bendraminčiai) tik tie, kurie, laikydamiesi vienos virvės, bendromis pastangomis kopia į kalno viršūnę ir šiame kelyje suartėja. (A. de Sent – Egziuperi).

Gražios Jums vasaros, Maironio progimnazijos mokytojai.