Mokslo ir žinių diena!

0

Rugsėjo 1-osios rytas Maironio progimnazijoje išaušo pasidabinęs rudeniškais Sėkmės paukščiais. Miškai būtų labai tylūs, jei ten negiedotų paukščiai, mokykla būtų negyva, jei joje neskambėtų vaikų klegesys, juokas. Džiugu, kad į Mokslo ir žinių šventę susirinko gausus būrys priešmokyklinio ugdymo vaikų, 1- 8 klasių mokinių, mokytojų, tėvelių, senelių… Šventės proga bendruomenę sveikino progimnazijos direktorė Lina Bairašauskienė. Prasmingas direktorės linkėjimas – būti smalsiais ir žingeidžiais ne tik naujam žinojimui, kaip teisingai suskaičiuoti ir parašyti, bet ir išmokti širdimi skaičiuoti gerus ir prasmingus darbus, kurie padės kiekvienam auginti sparnus.

Ypatinga Rugsėjo 1-oji jauniausiems mokinukams – pirmokėliams. O jų net keturios klasės papildė mūsų gretas. Nors jaudulys ir nerimas širdelę spaudė, bet smalsumas išmokti, patirti, atrasti skatino žengti į priekį. Padrąsinančius žodžius pirmų klasių mokiniams skyrė pradinio ugdymo mokytoja Agata Radiunaitė, pati visai neseniai buvusi šios mokyklos mokinė.

Penktokams šie mokslo metai taip pat kitokie – jų laukia gausus būrys naujų mokytojų ir pažintis su auklėtojomis. Smagiai penktokus pasveikino 5 c klasės auklėtoja Viktorija Vaičekauskytė.

Šventei judesio ir spalvų padovanojo pramoginių šokių kolektyvas “Svaja” ir liaudies šokių ansamblis “Trepsiukas”.

2022 – 2023 m.m. proga bendruomenę sveikino direktoriaus pavaduotojos Danutė Belovienė ir Audronė Janickienė. Mintimis apie paskutinius metus progimnazijoje pasidalino 8 c klasės mokinys Kęstutis Ibianskas.

Atėjo metas svajonėms. Renginio vedėjai Barbora Ščiavinskaitė ir Augustas Ibianskas bei Austėja Butkutė ir Kęstutis Ibianskas pakvietė mokinius sugalvoti svajones, o klasių auklėtojas iš balionų puokščių nusikirpti po vieną balioną savo klasei. Tegul skrenda svajonės į naujuosius mokslo metus. Belieka tik tvirtai tikėti, o tikėjimas užaugins sparnus aukštam ir plačiam skrydžiui.

Su nauja atradimų pradžia, su Rugsėjo 1 – ąja!