Metų sėkmė 2022

0

Birželio 9 d. progimnazijos mokiniai ir mokytojai rinkosi į tradicinę pasiekimų šventę „Metų sėkmė“. Renginyje buvo pagerbti ir apdovanoti tie, kurie šiais metais įrodė, jog Vilniaus Maironio progimnazijoje mokosi kūrybingi, darbštūs ir sumanūs mokiniai. Vilniaus miesto olimpiadų laureatams buvo įteikti Vilniaus miesto savivaldybės ir Vilniaus Maironio progimnazijos padėkos raštai bei atminimo dovanos. Kai kurie mokiniai atskleidė savo gebėjimus keliose srityse ir pelnė ne vieną apdovanojimą. Puikių rezultatų mūsų mokiniai kasmet pasiekia Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ ir projekte „Kalbų kengūra“. Padėkos raštai įteikti ir raštingiausiems progimnazijos mokiniams. Rengusiems projektus „Ateities inžinerijos“ mokymosi platformoje įteiktos VGTU padėkos.

Padėkos raštais apdovanoti ir olimpiadoms bei konkursams mokinius rengę mokytojai.

Nominacija „Už pagarbą mokyklos simbolikai“ ir bilietas į boulingą skirti 6a klasei, aktyviausiai dėvinčiai mokyklinę uniformą – šią klasę išrinko Mokinių taryba. Pagal tradiciją Mokinių taryba skyrė nominacijas mokiniams, ryškiausiai sužibusiems mokyklos gyvenime.

Kiekviena klasė išrinko mokinius, šiais mokslo metais padariusius didžiausią pažangą – jiems skirta „Metų  pažangos“ premija. Simbolines dovanas progimnazijos FabLab dirbtuvėse sukūrė IT specialistas Vilius Križinauskas. Mokinius ir mokytojus taip pat pradžiugino naujo dizaino rašikliai, papuošti progimnazijos simbolika.

Renginyje koncertavo ne tik progimnazijos vokalinė instrumentinė grupė ir šokių kolektyvas „Svaja“, bet ir buvęs mūsų mokinys, dabar jau Žemynos gimnazijos gimnazistas Robertas Žukovski su savo draugais.