Meilės giesmės 2021

0

„Meilės giesmės“ – jau tradicija tapęs renginys, kuris kiekvienais metais sukviečia gausų būrį muzikuojančių vaikų į Vilniaus Maironio progimnaziją. Šiais metais festivalis – konkursas „Meilės giesmės“ buvo neįprastas, nes vyko virtualiai. Sulaukta net 28 dalyvių. Džiugu, kad virtualus renginys suteikė galimybę pasirodyti dalyviams iš visos Lietuvos. Dalyvavo kolektyvai iš Vilniaus miesto ir rajono, Šiaulių, Prienų, Kybartų, Rokiškio, Švenčionėlių, Vilkaviškio, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Druskininkų, Trakų. Džiugu, kad dalyvavo mokiniai ne tik iš bendrojo lavinimo, bet ir muzikos bei meno mokyklų.

Gegužės 7 dieną į virtualų posėdį jungėsi „Meilės giesmių“ organizatoriai ir vertinimo komisija. Renginį organizavo Marytė Jonuškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Gražina Pirmaitienė, tikybos ir pradinių klasių mokytoja, Kristina Savičiūtė, dailės mokytoja ir Jurgita Turlienė, muzikos mokytoja. Dalyvius vertino garbinga komisija. Komisijos pirmininkas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, muzikos mokyklos „Lyra“ dainavimo mokytojas ekspertas Rolandas Aidukas. Pasirodymus taip pat vertino Vilniaus arkivyskupijos katechetikos centro religinio ugdymo specialistė – Jelena Liubčenko. Komisija, išklausiusi visus pasirodymus, visiems kolektyvams skyrė nominacijas. Jų būta pačių įvairiausių: už atlikimo profesionalumą, už krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą, už įdomiausią interpretaciją, už nuoširdų šeimyninį muzikavimą…

Mūsų mokyklą atstovavo sesučių duetas- Rūta (2a kl.) ir Ieva (3b kl.) Lelkaitės, kurios atliko giesmę „Ateinu su gyrium“ ir buvo apdovanotos diplomu – nominacija už įspūdingiausią pasirodymą.

Dalinamės filmuku, kuriame galima išvysti kiekvieno pasirodymo fragmentą (po kelias sekundes). Dėkojame filmuko autorei muzikos mokytojai Jurgitai Turlienei už nepakartojamas renginio akimirkas.

Labai lauksime visų sugrįžtant po metų, jau šeštosiose „Meilės giesmėse“.