INICIATYVA DAYVAUJAMASIS BIUDŽETAS – IDĖJOS BENDRUOMENEI

0

Vilniaus Maironio progimnazija įsitraukė į „EDU Vilnius“ ir „Transparency International“ Lietuvos skyriaus įgyvendinamą Dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvą!

Pagrindinis iniciatyvos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenę aktyviau dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose ir gerinti mokinių supratimą apie biudžeto sudarymo procesą.

Kas nuveikta? 

Lapkričio 7–18 d. 1-8 klasių mokiniai siūlė idėjas, skirtas mokyklos aplinkai gerinti ir kurti – susibūrė 27 klasių komandos! Šios komandos pildė specialias formas, kuriose detaliai aprašė savo idėjas.

Lapkričio 21 d. klasių atstovai išklausė idėjų pristatymus, atrinkto tas dalyvaujamojo biudžeto idėjas, kurios labiausiai atliepia bendruomenės poreikius.

Atrinktų idėjų pristatymai vyks lapkričio 29 d.  aktų salėje ilgųjų pertraukų metu.

Lapkričio 30 d. nuo 9.00 iki 12.00 val. vyks balsavimas. Klasių auklėtojos išdalins balsavimo biuletenius. Tai reiškia, kad kiekvienas mokyklos bendruomenės narys galės išsirinkti labiausiai patikusią idėją ir už ją balsuoti. Daugiausiai balsų surinkusi idėja bus įgyvendinta!

Kviečiame susipažinti su komandų idėjomis! Iš anksto pagalvokite, kurių idėjų įgyvendinimas būtų aktualus visai mūsų mokyklos bendruomenei.