Aštuntokų išleistuvės

0

Aštuoneri mokykliniai metai, paženklinti prasmingomis pamokomis, šurmuliu per pertraukas, draugiškais žvilgsniais, nerimu prieš renginius… Tiek smagios, tiek ir nesmagios akimirkos netrunka amžinai. Seno ir naujo kaita gamtoje ir žmogaus gyvenime – kasdienis ir svarbus procesas. Kartu su pražydusia vasara mūsų aštuntokai  birželio 22 d. atsisveikino su mokykla.

Šventinę nuotaiką subtiliai sukūrė septintokai. Kiekvienas žingsnis progimnazijoje skelbė apie šventę: skraidantys paukščiai mokyklos erdvėse, aštuntokų klasėse, gėlių kvapai, džiaugsmas ir nerimas veiduose, paskutinio skambučio aidas… Jaudinanti miniatiūra – medžio sėklos sodinimas, medžio augimas ir paukštis… Jaunieji aktoriai įtaigiai kvietė: ,,Jaunas žmogau, skristi nebijok platėjančiais sparnais…” Džiugias akimirkas padovanojo liaudies šokių kolektyvas ,,Trepsiukas”, pramoginių šokių kolektyvas ,,Svaja”. Sujaudino septintokų atliekamos dainos.

Aštuntokai dėkojo mokytojams už pažinimo ir brandos kelią, už įskiepytą atsakomybės ir pareigos jausmą… Už tai, kad šioje mokykloje suprato, kas svarbu draugystėje, netgi galėjo įminti pirmosios meilės mįsles…

Sveikinimus, padėkos žodžius bei linkėjimus šventėje dalijo progimnazijos direktorė Lina Bairašauskienė, klasių auklėtojos Rima Kazlauskienė, Jūratė Robačevskienė, Levita Pipirienė, tėvai. Prasmingi progimnazijos direktorės žodžiai: ,,Gimiau pačiam dangaus vidury… Virš manęs žaliuoja medžiai ir šnarėdamos teka upės, po manimi – mėlynuoja dangus ir mirguliuoja žvaigždės. Eisiu į kairę – atsimušiu į debesį. Eisiu į dešinę – kelią pastos mėnulis. Eisiu tiesiai – sutiksiu savo svajonę…”. Laimingo skrydžio link savo svajonės, mieli aštuntokai! Įkvėpkite ir skriskite!